Spust ścieków z Monar Rożnowice do rzeki Wełny.

Inne

Zgłoszono 17 maja 2020, 23:24
Poza uprawnieniami
Dzień dobry. Podczas spaceru wzdłuż rzeki Wełny po zejściu z drogi, ul. leśnej poczułem straszny fetor w miejscu gdzie gniazdo ma Gągoł. Mam zdjęcia. Na rzece piana. Poszedłem wzdłuż rzeki i okazało się, że jest dopływ z prawej - rów. Idąc wzdłuż rowu kierowany nosem dotarłem do rury ściekowej z ośrodka leczenia uzależnień Monar w Roznowicach 34. Proszę o interwencję. Poniżej rowu ludzie łowią też ryby. Straszny fetor, zanieczyszczenie środowiska nie można spokojnie pospacerować. Wokół w lesie śmieci. Kontakt 512110857. Pozdrawiam Robert Chojnowski

Historia zgłoszenia

Poza uprawnieniami Szanowny Panie,

dziękujemy za zgłoszenie. Tylko dzięki aktywnemu udziałowi społeczeństwa w wykrywaniu nielegalnych czynności możemy skutecznie chronić środowisko.
Sprawa została zgłoszona do Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Środowiska w Poznaniu, delegatura w Pile. Prowadzone są już czynności wyjaśniające.

Z wyrazami szacunku,
Konrad Owczarzak
Nadleśnictwo Oborniki
4 lat temu
Do weryfikacji Szanowny Panie,

jako, że sprawa jest poważniejsza niż większość zgłaszanych, a dodatkowo praca w ostatnim czasie odbywała się w nietypowym trybie, dopiero teraz rozpoczynamy procedury.
4 lat temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...